Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,73 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr SMKEFU327

433 776 zł

11 200 zł /m²

Rata 2 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Górna

2 pokoje, mieszkanie 38,73 m², piętro 6, oferta nr , SMKEFU327, Kielce, Górna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,73 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Kielce, Górna, SMKEFU327 | Tabelaofert.pl