Logo

Nowe mieszkanie, 41,39 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.C35

406 300 zł

9 816 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gombrowicza 33

Gniezno, ul. Gombrowicza 33

2 pokoje, mieszkanie 41,39 m², piętro 3, oferta nr 3.C35, Gombrowicza 33, Gniezno, ul. Gombrowicza 33
Gombrowicza 33 - zdjęcie nr 0
Gombrowicza 33 - zdjęcie nr 1
Gombrowicza 33 - zdjęcie nr 2
Gombrowicza 33 - zdjęcie nr 3
Gombrowicza 33 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.39 m², 3.C35
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,39 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

I etap - gotowe do odbioru, II etap - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę