+2
Nowe mieszkanie, 53,78 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 3.B15
500 900 zł
9 314 zł /m²
Rata 2 344 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Gombrowicza 33
Gniezno, ul. Gombrowicza 33

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
53,78 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek
Termin oddania:
I etap - gotowe do odbioru, II etap - II kwartał 2026
Zapytaj o ofertę