Logo

Nowe mieszkanie, 36,18 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr M.C4.03.22

383 508 zł

10 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428

2 pokoje, mieszkanie 36,18 m², piętro 3, oferta nr M.C4.03.22, Osiedle Panorama Wiślana, Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 3
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.18 m², M.C4.03.22
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,18 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek C4 - czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę