Logo

Nowe mieszkanie, 72,72 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr M.C4.06.40

698 112 zł

9 600 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428

4 pokoje, mieszkanie 72,72 m², piętro 6, oferta nr M.C4.06.40, Osiedle Panorama Wiślana, Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 3
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 72.72 m², M.C4.06.40
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,72 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek C4 - czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę