Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Bydgoszcz Fordon

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 689,00 m², Bydgoszcz, Fordon, Fordońska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 689,00 m², Fordońska, Fordon

    Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji!Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m² z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest na terenie wyznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania prze...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    2 100 000 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Fordońska

    3 689,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Fordonie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Fordonie: 569 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3689 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3689 m²

Wskaźniki rynku działek na Fordonie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 380,97%
  • Ceny działek na sprzedaż na Fordonie są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Fordonie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni