Logo

Nowe mieszkanie, 77,52 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M.C4.04.30

705 432 zł

9 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428

4 pokoje, mieszkanie 77,52 m², piętro 4, oferta nr M.C4.04.30, Osiedle Panorama Wiślana, Bydgoszcz, Fordon, ul. Fordońska 428
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 0
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 1
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 2
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 3
Osiedle Panorama Wiślana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.52 m², M.C4.04.30
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,52 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

Budynek C4 - czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę