Logo

Nowe mieszkanie, 33,26 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 39

562 094 zł

16 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 630 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53

2 pokoje, mieszkanie 33,26 m², piętro 2, oferta nr 39, Dobrego Pasterza 53, Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 0
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 1
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 2
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 3
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.26 m², 39
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,79 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę