Logo

Nowe mieszkanie, 54,17 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 16

790 882 zł

14 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53

3 pokoje, mieszkanie 54,17 m², piętro 1, oferta nr 16, Dobrego Pasterza 53, Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 0
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 1
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 2
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 3
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.17 m², 16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,17 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,03 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę