Logo

Nowe mieszkanie, 35,87 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 13

595 442 zł

16 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53

2 pokoje, mieszkanie 35,87 m², piętro 1, oferta nr 13, Dobrego Pasterza 53, Kraków, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza 53
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 0
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 1
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 2
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 3
Dobrego Pasterza 53 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.87 m², 13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,87 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,03 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę