Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TB#578378

760 000 zł

20 267 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Danuty Siedzikówny "Inki"

2 pokoje, mieszkanie 37,50 m², piętro 1, oferta nr , TB#578378, Warszawa, Danuty Siedzikówny "Inki"
TB#578378 - zdjęcie nr 0
TB#578378 - zdjęcie nr 1
TB#578378 - zdjęcie nr 2
TB#578378 - zdjęcie nr 3
TB#578378 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę