Logo

Nowe mieszkanie, 38,77 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr VII/71

723 061 zł

18 650 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 383 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 7

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36

2 pokoje, mieszkanie 38,77 m², piętro 2, oferta nr VII/71, Metro Art 7, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Chodakowska 36
SALON Z ANEKSEM18,27 m²SYPIALNIA10,95 m²ŁAZIENKA3,88 m²KORYTARZ5,67 m²BALKON9,63 m²
Wymiary mieszkania 38.77 m², VII/71
Metro Art 7 - zdjęcie nr 0
Metro Art 7 - zdjęcie nr 1
Metro Art 7 - zdjęcie nr 2
Metro Art 7 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 38.77 m², VII/71
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,77 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,63 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę