Logo

Nowe mieszkanie, 44,75 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/25

723 608 zł

16 170 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Białoruska

2 pokoje, mieszkanie 44,75 m², piętro 3, oferta nr B/25, Osiedle przy Malborskiej budynek B, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Białoruska
SALON Z ANEKSEM22,86 m²SYPIALNIA12,58 m²ŁAZIENKA5,92 m²PRZEDSIONEK3,39 m²LOGGIA4,86 m²
Wymiary mieszkania 44.75 m², B/25
Osiedle przy Malborskiej budynek B - zdjęcie nr 0
Osiedle przy Malborskiej budynek B - zdjęcie nr 1
Osiedle przy Malborskiej budynek B - zdjęcie nr 2
Osiedle przy Malborskiej budynek B - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.75 m², B/25
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,75 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę