Logo

Nowe mieszkanie, 37,72 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 208

490 360 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 28 Czerwca 1956 r.

Poznań, Wilda, Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r. 346

SALON Z ANEKSEM19,89 m²SYPIALNIA9,89 m²ŁAZIENKA3,72 m²KORYTARZ4,40 m²LOGGIA2,73 m²
Wymiary mieszkania 37.72 m², 208
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 0
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 1
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 2
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.72 m², 208
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,72 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,73 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę