Logo

Nowe mieszkanie, 45,25 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 39

520 375 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 435 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 28 Czerwca 1956 r.

Poznań, Wilda, Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r. 346

SALON Z ANEKSEM21,80 m²SYPIALNIA11,10 m²ŁAZIENKA4,65 m²KORYTARZ7,70 m²LOGGIA3,84 m²
Wymiary mieszkania 45.25 m², 39
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 0
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 1
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 2
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.25 m², 39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,25 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,84 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę