Logo

Nowe mieszkanie, 43,17 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 119

561 210 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 28 Czerwca 1956 r.

Poznań, Wilda, Dębiec, ul. 28 Czerwca 1956 r. 346

SALON Z ANEKSEM16,36 m²SYPIALNIA9,55 m²SYPIALNIA7,99 m²ŁAZIENKA3,73 m²KORYTARZ6,07 m²TARAS4,63 m²
Wymiary mieszkania 43.17 m², 119
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 0
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 1
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 2
28 Czerwca 1956 r. - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.17 m², 119
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

43,17 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,63 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę