Logo

Nowe mieszkanie, 72,71 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr B5-K3-4-1

826 291 zł

11 364 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

4 pokoje, mieszkanie 72,71 m², piętro 4, oferta nr B5-K3-4-1, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM25,44 m²SYPIALNIA10,66 m²SYPIALNIA9,70 m²SYPIALNIA9,57 m²ŁAZIENKA4,77 m²WC3,17 m²KORYTARZ6,07 m²KORYTARZ3,32 m²BALKON9,14 m²BALKON7,65 m²
Wymiary mieszkania 72.71 m², B5-K3-4-1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.71 m², B5-K3-4-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,71 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,14 m²), balkon (7,65 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę