Logo

Nowe mieszkanie, 44,76 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B6-K1-3-3

560 916 zł

12 532 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 624 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

2 pokoje, mieszkanie 44,76 m², piętro 3, oferta nr B6-K1-3-3, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM20,29 m²SYPIALNIA13,78 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ6,42 m²BALKON9,67 m²
Wymiary mieszkania 44.76 m², B6-K1-3-3
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.76 m², B6-K1-3-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,76 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,67 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę