Logo

Nowe mieszkanie, 75,59 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B5-K2-2-6

859 963 zł

11 377 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 024 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

4 pokoje, mieszkanie 75,59 m², piętro 2, oferta nr B5-K2-2-6, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM25,03 m²SYPIALNIA11,36 m²SYPIALNIA10,17 m²SYPIALNIA9,65 m²ŁAZIENKA4,52 m²ŁAZIENKA3,04 m²KORYTARZ11,67 m²BALKON9,42 m²BALKON8,38 m²
Wymiary mieszkania 75.59 m², B5-K2-2-6
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.59 m², B5-K2-2-6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,59 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,42 m²), balkon (8,38 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę