Logo

Nowe mieszkanie, 48,44 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B9-K4-0-4

571 536 zł

11 799 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

2 pokoje, mieszkanie 48,44 m², parter, oferta nr B9-K4-0-4, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM24,98 m²SYPIALNIA11,00 m²ŁAZIENKA5,86 m²KORYTARZ6,61 m²TARAS7,98 m²OGRÓDEK114,50 m²
Wymiary mieszkania 48.44 m², B9-K4-0-4
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.44 m², B9-K4-0-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,44 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,98 m²), ogródek (114,50 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę