Logo

Nowe mieszkanie, 46,06 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B9-K2-1-1

570 102 zł

12 377 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

2 pokoje, mieszkanie 46,06 m², piętro 1, oferta nr B9-K2-1-1, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM22,64 m²SYPIALNIA13,12 m²ŁAZIENKA4,70 m²KORYTARZ5,41 m²BALKON7,46 m²BALKON5,67 m²
Wymiary mieszkania 46.06 m², B9-K2-1-1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.06 m², B9-K2-1-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,06 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,46 m²), balkon (5,67 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę