Logo

Nowe mieszkanie, 33,89 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B7-K1-2-8

436 132 zł

12 869 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka

1 pokój, mieszkanie 33,89 m², piętro 2, oferta nr B7-K1-2-8, ATAL Strachowicka II, Wrocław, Żerniki, Fabryczna, ul. Strachowicka
SALON Z ANEKSEM26,38 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ3,16 m²BALKON3,78 m²
Wymiary mieszkania 33.89 m², B7-K1-2-8
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 0
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 1
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 2
ATAL Strachowicka II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 33.89 m², B7-K1-2-8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,89 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,78 m²)

Termin oddania:

etap I - III kwartał 2025, etap II - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę