Logo

Nowe mieszkanie, 78,22 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr 70

680 514 zł

8 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 184 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja CORSO - etap 2A

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5

4 pokoje, mieszkanie 78,22 m², piętro 7, oferta nr 70, CORSO - etap 2A, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5
SALON Z ANEKSEM29,16 m²SYPIALNIA15,50 m²SYPIALNIA12,20 m²ŁAZIENKA5,62 m²WC3,22 m²KORYTARZ12,52 m²BALKON13,82 m²
Wymiary mieszkania 78.22 m², 70
CORSO - etap 2A - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 78.22 m², 70
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,22 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,82 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę