Logo

Nowe mieszkanie, 85,35 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 3

789 488 zł

9 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 694 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja CORSO - etap 2A

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5

4 pokoje, mieszkanie 85,35 m², piętro 1, oferta nr 3, CORSO - etap 2A, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5
SALON Z ANEKSEM27,68 m²SYPIALNIA14,18 m²SYPIALNIA11,73 m²SYPIALNIA10,20 m²ŁAZIENKA5,57 m²WC2,89 m²KORYTARZ13,10 m²LOGGIA6,79 m²
Wymiary mieszkania 85.35 m², 3
CORSO - etap 2A - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 85.35 m², 3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,35 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,79 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę