Logo

Nowe mieszkanie, 50,57 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 51

485 472 zł

9 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 271 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja CORSO - etap 2A

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5

2 pokoje, mieszkanie 50,57 m², piętro 5, oferta nr 51, CORSO - etap 2A, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 5
SALON Z ANEKSEM27,94 m²SYPIALNIA13,84 m²ŁAZIENKA4,90 m²KORYTARZ3,89 m²LOGGIA6,79 m²
Wymiary mieszkania 50.57 m², 51
CORSO - etap 2A - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 50.57 m², 51
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,57 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,79 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę