Logo

Nowe mieszkanie, 86,82 m², 4 pokoje, parter, oferta nr N1-0-3

999 000 zł

11 507 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lokum Porto

Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska

4 pokoje, mieszkanie 86,82 m², parter, oferta nr N1-0-3, Lokum Porto, Wrocław, Szczepin, ul. Długa/Gnieźnieńska
Lokum Porto - zdjęcie nr 0
Lokum Porto - zdjęcie nr 1
Lokum Porto - zdjęcie nr 2
Lokum Porto - zdjęcie nr 3
Lokum Porto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 86.82 m², N1-0-3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,82 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska (płatna dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,76 m²)

Termin oddania:

V etap - gotowe do odbioru

Certyfikat energetyczny (plik):

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę