Logo

Nowe mieszkanie, 74,99 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr F.5.07

1 169 090 zł

15 590 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 470 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

4 pokoje, mieszkanie 74,99 m², piętro 5, oferta nr F.5.07, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM26,20 m²SYPIALNIA11,37 m²SYPIALNIA9,45 m²SYPIALNIA7,78 m²ŁAZIENKA4,63 m²ŁAZIENKA3,91 m²GARDEROBA2,18 m²KORYTARZ9,47 m²BALKON10,76 m²
Wymiary mieszkania 74.99 m², F.5.07
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.99 m², F.5.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,99 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,76 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę