Logo

Nowe mieszkanie, 79,64 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr F.2.05

1 150 000 zł

14 440 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nad Odrą

Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4

4 pokoje, mieszkanie 79,64 m², piętro 2, oferta nr F.2.05, Nad Odrą, Szczecin, Śródmieście, Łasztownia, ul. Celna 4
SALON Z ANEKSEM28,33 m²SYPIALNIA12,22 m²SYPIALNIA10,49 m²SYPIALNIA9,90 m²ŁAZIENKA4,04 m²ŁAZIENKA3,72 m²KORYTARZ10,94 m²BALKON10,76 m²
Wymiary mieszkania 79.64 m², F.2.05
Nad Odrą - zdjęcie nr 0
Nad Odrą - zdjęcie nr 1
Nad Odrą - zdjęcie nr 2
Nad Odrą - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.64 m², F.2.05
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,64 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,76 m²)

Termin oddania:

Etap II - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę