Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 113,00 m², oferta nr 973/6700/OLW

11 300 zł

100 zł /m²

Rata 53 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Warszawa, Pohulanka

Lokal użytkowy 113,00 m², oferta nr , 973/6700/OLW, Warszawa, Pohulanka
973/6700/OLW - zdjęcie nr 0
973/6700/OLW - zdjęcie nr 1
973/6700/OLW - zdjęcie nr 2
973/6700/OLW - zdjęcie nr 3
973/6700/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 113 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

113,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą