zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

LOCO Commercial

LOCO to agencja nieruchomości z Warszawy. Pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów i innych.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • lokale użytkowe, działki
  • Warszawa

Nasi pośrednicy nieruchomości

Opis firmy - LOCO Commercial

Obsługujemy klientów zainteresowanych zakupem i sprzedażą oraz najmem lokali usługowych, zakupem i sprzedażą parków handlowych, sprzedażą działek inwestycyjnych. Przez lata działalności na rynku nieruchomości komercyjnych zdobyliśmy unikalną wiedzę, która pozwala na profesjonalne doradztwo w zakresie inwestowania w nieruchomości. Dla naszych klientów: sprzedajemy lokale usługowe, które następnie komercjalizujemy, wyszukujemy lokale usługowe będące w fazie budowy lub projektowania w celu komercjalizacji i dalszej odsprzedaży, sprzedajemy lokale skomercjalizowane po określonej stopie zwrotu, przeprowadzamy analizy portfolio nieruchomości komercyjnych, weryfikujemy umowy najmu, zestawienia czynszowe, wyszukujemy parki handlowe przeznaczone do sprzedaży na zlecenie klientów, pozyskujemy działki pod budowę parków handlowych i nieruchomości mieszkaniowych, określamy ryzyko związane z nabyciem nieruchomości komercyjnych, przygotowujemy umowy najmu, negocjujemy z najemcami w imieniu właściciela nieruchomości, współpracujemy z architektami przy planowaniu powierzchni komercyjnych w budynkach apartamentowych, wspieramy naszych klientów – aktywnie działamy przy projektowaniu i adaptacji lokali usługowych.

Nasza oferta

44 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 14 964 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.