zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

LOCO Commercial

LOCO COMMERCIAL prowadzi kompleksowe usługi doradcze dla podmiotów i osób zainteresowanych inwestycją w zakup lub wynajem powierzchni komercyjnych. Opieramy się na wiedzy, doświadczeniu i wysokich standardach współpracy.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • usługi doradcze
  • lokale użytkowe, działki
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Anna Piechutka - LOCO Commercial

Anna Piechutka

pokaż numer
Jarosław Dętkoś - LOCO Commercial

Jarosław Dętkoś

pokaż numer
Sylwia Zawada - LOCO Commercial

Sylwia Zawada

pokaż numer

Opis firmy - LOCO Commercial

LOCO COMMERCIAL prowadzi kompleksowe usługi doradcze dla podmiotów i osób zainteresowanych inwestycją w zakup lub wynajem powierzchni komercyjnych.

Opieramy się na wiedzy, doświadczeniu i wysokich standardach współpracy. Zaufali nam najwięksi deweloperzy oraz najsilniejsze marki, które współpracując z Loco Commercial z sukcesem rozwijają swoją działalność biznesową. Doradzamy naszym Klientom oraz obsługujemy transakcje zakupu, sprzedaży oraz najmu lokali usługowych.

Przeprowadzamy analizy portfolio nieruchomości komercyjnych, weryfikujemy umowy najmu oraz prowadzimy analizy zestawień czynszowych. Doradzamy podmiotom indywidualnym, inwestorom strategicznym oraz funduszom inwestycyjnym na rynku polskim.

Nasze 15 letnie doświadczenie zdobywane na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce i Hiszpanii oraz wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych i usługowych pomaga nam dzisiaj skutecznie doradzać w podejmowaniu właściwych decyzji inwestycyjnych.

Nasza oferta

61 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Lokal użytkowy 102,00 m², Warszawa, Praga Południe, Przeworska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 581 000 zł