Nowy lokal użytkowy, 26,10 m², oferta nr A/226
577 463 zł
22 125 zł /m²
Rata 2 702 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Esencja - lokale usługowe
Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kamienna Grobla / Jałmużnicza
1 / 6

5

Mapa
Cena za m²:
22 125 zł
Powierzchnia:
26,10 m²
Piętro:
3 piętro
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą