Nowy lokal użytkowy, 25,15 m², oferta nr A/223
555 815 zł
22 100 zł /m²
Rata 2 601 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Esencja - lokale usługowe
Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kamienna Grobla / Jałmużnicza
1 / 6

5

Mapa
Cena za m²:
22 100 zł
Powierzchnia:
25,15 m²
Piętro:
2 piętro
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą