Logo

Lokal gastronomiczny na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr GH425823

1 055 600 zł

5 278 zł /m²

Rata 4 939 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal gastronomiczny z oferty Greathouse

Kielce, Henryka Sienkiewicza

Lokal gastronomiczny 200,00 m², oferta nr , GH425823, Kielce, Henryka Sienkiewicza
GH425823 - zdjęcie nr 0
GH425823 - zdjęcie nr 1
GH425823 - zdjęcie nr 2
GH425823 - zdjęcie nr 3
GH425823 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu gastronomicznego 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 278 zł

Powierzchnia:

200,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą