Logo

Działka na sprzedaż, 5 500,00 m², oferta nr 792451

3 245 000 zł

590 zł /m²

Rata 15 183 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Gdańsk, Budowlanych

Działka 5 500,00 m², oferta nr , 792451, Gdańsk, Budowlanych
792451 - zdjęcie nr 0
792451 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 5500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

590 zł

Powierzchnia:

5 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą