PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.
649 000 zł
Gdańsk, Siedlce, Zakopiańska
4 pok.
60,22 m²
Znaleziono 1 ofertę
Średnia cena za m² (kwiecień 2026)
11 312 zł/m²

Na Wzgórzu Mickiewicza w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Wzgórzu Mickiewicza oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 57 do 57 m² od 2 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:
Polecane lokalizacje