Logo

Działka na sprzedaż, 12 244,00 m², oferta nr PRP-GS-73557

3 936 000 zł

321 zł /m²

Rata 18 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce

Działka 12 244,00 m², oferta nr , PRP-GS-73557, Kielce
Galeria
Mapa

Cena za m²:

321 zł

Powierzchnia:

12 244,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą