Logo

Działka na sprzedaż, 8 523,00 m², oferta nr WIL261735

5 966 100 zł

700 zł /m²

Rata 27 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Bukowska

Działka 8 523,00 m², oferta nr , WIL261735, Warszawa, Bukowska
WIL261735 - zdjęcie nr 0
WIL261735 - zdjęcie nr 1
WIL261735 - zdjęcie nr 2
WIL261735 - zdjęcie nr 3
WIL261735 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 8523 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

700 zł

Powierzchnia:

8 523,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą