Logo

Działka na sprzedaż, 6 170,00 m², oferta nr PRP-GS-73089

3 415 095 zł

554 zł /m²

Rata 15 978 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce

Działka 6 170,00 m², oferta nr , PRP-GS-73089, Kielce
Galeria
Mapa

Cena za m²:

554 zł

Powierzchnia:

6 170,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą