Logo

Działka na sprzedaż, 7 313,00 m², oferta nr PRP-GS-75009

5 900 000 zł

807 zł /m²

Rata 27 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce

Działka 7 313,00 m², oferta nr , PRP-GS-75009, Kielce
PRP-GS-75009 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-75009 - zdjęcie nr 1
PRP-GS-75009 - zdjęcie nr 2
PRP-GS-75009 - zdjęcie nr 3
PRP-GS-75009 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 7313 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

807 zł

Powierzchnia:

7 313,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą