Logo

Działka na sprzedaż, 575,00 m², oferta nr PRP-GS-74024

199 000 zł

346 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce

Działka 575,00 m², oferta nr , PRP-GS-74024, Kielce
Galeria
Mapa

Cena za m²:

346 zł

Powierzchnia:

575,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą