Logo

Działka na sprzedaż, 717,00 m², oferta nr 2343/2089/OGS

850 000 zł

1 186 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Wrocław, Wilcza

Działka 717,00 m², oferta nr , 2343/2089/OGS, Wrocław, Wilcza
2343/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2343/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2343/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2343/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2343/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 717 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 186 zł

Powierzchnia:

717,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą