Logo

Działka na sprzedaż, 1 500,00 m², oferta nr TB#781892

1 200 000 zł

800 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty TopBrokers.pl

Warszawa

Działka 1 500,00 m², oferta nr , TB#781892, Warszawa
TB#781892 - zdjęcie nr 0
TB#781892 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

800 zł

Powierzchnia:

1 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą