Logo

Działka na sprzedaż, 905,00 m², oferta nr GH958997

814 500 zł

900 zł /m²

Rata 3 811 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Kielce, Husarska

Działka 905,00 m², oferta nr , GH958997, Kielce, Husarska
GH958997 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 905 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

900 zł

Powierzchnia:

905,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą