Logo

Biuro do wynajęcia, 76,56 m², oferta nr 2258/4112/OLW

5 359 zł

70 zł /m²

Rata 25 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kiełbaśnicza

Biuro 76,56 m², oferta nr , 2258/4112/OLW, Wrocław, Kiełbaśnicza
2258/4112/OLW - zdjęcie nr 0
2258/4112/OLW - zdjęcie nr 1
2258/4112/OLW - zdjęcie nr 2
2258/4112/OLW - zdjęcie nr 3
2258/4112/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 76.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

70 zł

Powierzchnia:

76,56 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą