Logo

Biuro na sprzedaż, 38,40 m², oferta nr 41838

245 000 zł

6 380 zł /m²

Rata 1 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Dokerska

Biuro 38,40 m², oferta nr , 41838, Wrocław, Dokerska
Lokalizacja biura 38.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 380 zł

Powierzchnia:

38,40 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą