Logo

Biuro na sprzedaż, 148,00 m², oferta nr WIL234649

2 542 000 zł

17 176 zł /m²

Rata 11 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Tamka

Biuro 148,00 m², oferta nr , WIL234649, Warszawa, Tamka
WIL234649 - zdjęcie nr 0
WIL234649 - zdjęcie nr 1
WIL234649 - zdjęcie nr 2
WIL234649 - zdjęcie nr 3
WIL234649 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 148 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

17 176 zł

Powierzchnia:

148,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą