+10
Nowy apartament, 36,15 m², 1 pokój, 11 piętro, oferta nr 593
635 150 zł
17 570 zł /m²
Rata 2 972 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Porta Mare Wellness & Spa
Dziwnówek, ul. Wolności

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
36,15 m²
Piętro:
11 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (8,98 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę