Nowy apartament, 23,01 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 628
413 000 zł
17 949 zł /m²
Rata 1 932 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Porta Mare Wellness & Spa
Dziwnówek, ul. Wolności

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
23,01 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,05 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę