+3
Nowy apartament, 52,83 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/23
607 830 zł
11 505 zł /m²
Rata 2 844 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Porta Mare Wellness & Spa
Dziwnówek, ul. Wolności

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
52,83 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (9,26 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę