Logo

Nowy apartament, 41,63 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 632

701 600 zł

16 853 zł /m²

Rata 3 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dziwnówek, ul. Wolności

2 pokoje, apartament 41,63 m², piętro 7, oferta nr 632, Porta Mare Wellness & Spa, Dziwnówek, ul. Wolności
Porta Mare Wellness & Spa - zdjęcie nr 0
Porta Mare Wellness & Spa - zdjęcie nr 1
Porta Mare Wellness & Spa - zdjęcie nr 2
Porta Mare Wellness & Spa - zdjęcie nr 3
Porta Mare Wellness & Spa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 41.63 m², 632
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,63 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,20 m²), balkon (3,91 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowy apartament na sprzedaż, 2 pokoje, Dziwnówek, ul. Wolności, nr 632 | Tabelaofert.pl